O marce Xiegu

Wysoka jakość

Xiegu gwarantuje najwyższą jakość wykonania radiotelefonów i innych urządzeń,a także najwyższą jakość sygnału odbieranego i transmitowanego.


Prostota obsługi

Radiotelefony Xiegu są proste i intuicyjne w obsłudze, z dołączoną polską instrukcją użytkowania.


Dobra cena

Radiostacje Xiegu charakteryzują się świetną relacją ceny do możliwości i jakości - dzięki czemu może sobie na nie pozwolić każdy amator radiokomunikacji.


Jasna specyfikacja

Urządzenia Xiegu opatrzone są szczegółową specyfikacją techniczną, dzięki czemu dokładnie wiesz, jaki radiotelefon kupujesz i jakie są jego parametry.


Legalność i bezpieczeństwo

Wszystkie urządzenia sprzedawane przez Xiegu posiadają odpowiednie certyfikaty poświadczajace zgodność z europejskii standardami i zezwolenia na sprzedaż na terenie Unii Europejskiej.


Gwarancja

Produkty Xiegu objęte są 24-miesięczną gwarancją, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenia czy usterki.


Pomożemy Ci znaleźć idealny radiotelefon!

Xiegu to młoda marka ze świeżym podejściem do radiokomunikacji i ogromnymi abicjami w dziedzinie dostarczania wysokiej jakości amatorskich urządzeń komunikacji radiowej.

Główną kategorią produktową Xiegu są przenośne radiostacje nadawczo-odbiorcze dla krótkofalowców.

Wszystkie radiotelefony Xiegu posiadają deklarację zgodności - są dopuszczenie do obrotu i użytkowania na terenie Unii Europejskiej.

Wszystkie odbiorniki Xiegu z polskiej dystrybucji mają zapewnione wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny oraz polską instrukcję obsługi.

Sprawdź nasze produkty